מועדון ריצה - הרוח השניה (חזרה לאתר)

פורום האתר
עכשיו 17.05.24 , 10:23

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מונדיאל 2014 - ברזיל
הודעהפורסם: 22.06.14 , 18:28 
סמל אישי של המשתמש

אנחנו דוקא נהנים לקרוא 8-)
אפילו אני שבד"כ רחוקה מלהתלהב מכדורגל, מוצאת עניין במונדיאל הזה.
כנראה שכשהרמה גבוהה, זה משנה את העניין וההנאה שמוצאים בספורט הזה. (בד"כ כשאני רואה מישחק בארץ, זה נראה לי משמים...)
אתמול ראיתי את המישחק של איראן נגד ארגנטינה יחד עם כל המישפחה המורחבת (כולל האחות "החופרת" מגוואטמלה :lol: , שהגיעה לחופשת מולדת) ודוקא מצאה חן בעיני העמידה של האיראנים מול ארגנטינה. עד שמסי הציל את כבוד הארגנטינאים ברגע האחרון...

טוב, אנחנו מתכננים ערב מונדיאל אצלנו בבית בקרוב. אם יש דרישה ליום מסוים או מישחק מסויים, להעביר בקשות ליורם.
גם כאלה שאינם חובבי כדורגל יתקבלו בברכה :P

Share on FacebookShare on TwitterShare on DiggShare on RedditShare on Google+Share on MySpace
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23.06.14 , 09:43 
סמל אישי של המשתמש

יורם, תמשיך תמשיך, אני נהנה לקרוא את מה שאתה כותב.
עצם העובדה שאתה בערך המקור היחיד שיש לי על המשחקים ועל השחקנים הופך אותך לאוטוריטה מוחלטת בשבילי.
אל תפסיק, אחרת אתחיל לעודד את נבחרת איראן.

נ.ב: במקרה בטעות יצא לי לצפות במשחק גרמניה גאנה, אחרי המחצית חשבתי שאני הולך לישון ואני כל כך שמח שאיכשהו יצא לי לצפות במחצית השניה, משחק אחר לגמרי.

Share on FacebookShare on TwitterShare on DiggShare on RedditShare on Google+Share on MySpace
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23.06.14 , 10:24 
Site Admin
סמל אישי של המשתמש

תראה, הפרסים לא כל כך גרועים ולא היו רחוקים מהפתעה גדולה. המראה של השחקנים שלהם הוא כמו מראה של כדורגל ממוצע בגביע העולמי, קעקועים + פס שיער פנקיסטי (שזה קצת רטרו לדעתי ...). מסתבר שזה לא מפריע כל כך לאייטולות...

גרמניה - גאנה היה נהדר. קצבי מאד. מותח ועם הרבה סיפורים פיקנטיים (שני אחים שאחד (ג'רום בואטנג) משחק בנבחרת גרמניה והשני (קווין פרינס בואטנג) בגאנה + הכניסה של קלוזה והגול שלו + החמצות גדולות משני הצדדים - אי אפשר לבקש יותר.

והיום, בפעם הראשונה מאז 1996, בגלל שואן פרסי קיבל שני צהובים ולא יוכל לשחק, נבחרת הולנד תופיע עם 11 שחקנים כאשר לאף אחד מהם אין את הקידומת "ואן" !

ועוד אנקדוטה על מירוסלב (צריך להגות מירוסלף) קלוזה. במשחק בליגה האיטלקית, כשקבוצתו בפיגור, הוא כבש שער לא חוקי עם היד. הוא הלך וסיפר זאת לשופט וזכה להערכה גדולה משחקני הקבוצה השניה ובכלל מאוהדי הכדורגל על המשחק ההוגן. יש לציין שבעת המהלך, ביצעו עליו עבירה ברורה והוא היה זכאי לפנדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25.06.14 , 11:13 
Site Admin
סמל אישי של המשתמש

אתמול כשהיינו באימון, נערכו שני המשחקים הכי עלובים במונדיאל, בבית שנחשב כבית המוות שבו יש שלוש קבוצות "חזקות" - איטליה, אורוגוואי ואנגליה + קבוצה "נמושה" - קוסטה ריקה. אז איך אמרו אתמול בקוסטה ריקה - "בית המוות ? נכון, כל הקבוצות האחרות מתו" קוסטה ריקה עשתה בית ספר לנבחרות העלובות הללו אך לצערי, אחת מהעלובות עלתה, מתוקף הנסיבות (2 עולות) - נבחרת אורוגוואי המבחילה. תמיד הם היו מבחילים וגם אתמול. למעט שחקן אחד חביב שגדל אצלם, דייגו פורלאן, השאר פשוט חיות כשבראשם עומד הערפד ! אני מקווה שהוא יורחק לשנתיים אחרי התקיפה השלישית שלו ! לואיס סוארז - הלוואי שיעיפו אותו לצמיתות, אבל שנתיים זה גם בסדר - גועל נפש!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01.07.14 , 14:23 
סמל אישי של המשתמש

פעם פעם לאורגוואי היה איזה שחקן עילוי שממש אהבתי לראות.
הוא היה השוער וגם הקפטן, צ'אווז קראו לו, או משהו שכזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02.07.14 , 10:59 
Site Admin
סמל אישי של המשתמש

נתן, עשית סלט שלם.
הוגו צ'אבס היה שליט הזוי לגמרי של ונצואלה, רודן נהנתן ופרובוקטיבי שטוב עשה שעבר מעולמנו ...
השוער האגדי עליו אתה מדבר הוא השוער של נבחרת פאראגוואי ולא אורגוואי ושמו הוא חוזה לואיז צ'ילאברט. הוא היה אחד השוערים הטובים בעולם, דמות מאד כריזמטית, ספורטאי הגון, מנהיג שהוביל את קבוצתו להשגים יפים מאד.

הנה מקבץ הצלות וכיבושים שלו. הוא כבש כ-60 שערים !!! לזכות נבחרתו, בעיקר מבעיטות עונשין מ-11 מטר אך גם ממרחקים גדולים יותר. זה נתון מדהים !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02.07.14 , 11:16 
Site Admin
סמל אישי של המשתמש

ואם כבר בשוערים עסקינן, איך אפשר שלא להזכיר את שוער קולומביה האגדי - רנה היגיטה, הידוע בכינויו El Loco "המשוגע". שוער שהיה גם ליצן והכניס עניין עצום למשחק. את ההצלה הסנסציונית הזו, אי אפשר לשכוח. מהרגעים המדהימים שיש במשחק הזה !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02.07.14 , 15:06 
סמל אישי של המשתמש

נו ידעתי איפה לשאול,
איזה יופי לראות את זה :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02.07.14 , 17:17 
Site Admin
סמל אישי של המשתמש

אין כמו ספרדית ! קטע קורע – לא וידאו רק שמע …

http://youtu.be/pg-VZ24oJtE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07.07.14 , 11:03 
Site Admin
סמל אישי של המשתמש

קצת נתונים מהמשחק של הולנד נגד קוסטה ריקה.
קילומטרז':

רובן - 12.668 ק'. לדעתי הבחור על ריטלין בעת מנוחה. השחקן הטוב בטורניר. אי אפשר היה לעצור אותו.
ווסלי שניידר - 13.738 ק' !!!
דירק קאוט - 13.461 ק'

נכון שמדובר במשחק עם הארכה (בטוטל שעתיים), אבל מדובר על תנאי חום לא פשוטים והמון ספרינטים. אלה נתונים מרשימים מאד.

אנחנו לקראת סיום ולא כל כך אכפת לי מי ייקח את הגביע, כל עוד זו לא תהיה ארגנטינה ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.